Promocja


Przestronny i oszczędny – idealny wybór dla Twojej firmy.

Leasing to rozwiązanie dla firm, które umożliwia finansowanie zakupu samochodu Fiat Talento na prostych zasadach.

• Atrakcyjny całkowity koszt leasingu
• Niskie miesięczne raty
• Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu

Fiat Talento dla Twojej firmy już od 829 zł netto/mies.

Skonfiguruj swojego nowego dostawczego Fiata, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta dotyczy wybranych wersji Fiat Professional i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców.

Kalkulacja warunków leasingu dla pojazdów Fiat Professional Talento Furgon Business L1H1 2.0 EcoJet 120 KM z rocznika 2021 dostępnych na stockach dealerskich bez dodatkowo płatnych opcji. Okres leasingu 48 miesięcy, czynsz inicjalny 30%, 47 miesięcznych rat netto w wysokości 829 zł, wykup 20%.  

Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Fiat Professional.  


Logo