DESIGN I OSIĄGI ALFA ROMEO W NAJLEPSZYM WYDANIU 

 

GTA to legendarny skrót Gran Turismo Allerggerita, który powstał w 1965 roku w specjalnej tuningowanej wersji Giulii GT stworzonej wraz z firmą Autodelta. Aby uczcić 110 lat istnienia marki. Alfa Romeo, postanowiła wrócić do korzeni, zwiększając moc Giulii, redukując wagę i zapewniając jeszcze mocniejsze wrażenia z jazdy samochodem Alfa Romeo. Samochód jest dostępny tylko w 500 egzemplarzach.

 

 

 

 

PROWADZONA, ABY SIĘGAĆ PO TO, CO NIEMOŻLIWE


Giulia oferowana w dwóch wersjach GTA i GTAm, wywodzi się z topowej wersji Quadrifoglio, oferując jeszcze więcej mocy - 540 KM z silnikiem 2.9 V6 Bi-Turbo. Dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów takich jak: włókno węglowe, aluminium i materiały kompozytowe w wersji GTAm osiągnięto redukcję wagi o około 100 kg.

 

 

Z DROGI NA TOR... Z TORU NA DROGĘ

 

Dzięki Giulii GTA emocje inspirowane torem pojawiają się również na drodze. Przekonaj się o jej wyjątkowości podczas jazdy Twoją wymarzoną i unikalną Giulią Alfa Romeo.

 

 

 

 

CODZIENNE ZWYCIĘSTWA W CODZIENNYM SAMOCHODZIE

 

Sukces Giulii GTA w mistrzostwach był natychmiastowy, a GTA stała się symbolem 'Biscione' i niekwestionowaną ikoną sportów. Wygrywała 3 kolejne wyścigi „Challenge Europeo Marche”, dziesiątki krajowych mistrzostw i setki wyścigów w każdej części świata. Sposób, w jaki zmienił się obraz całej gamy był imponujący. Giulia Sprint GTA idealnie odzwierciedlała zatem hasło „codzienne zwycięstwa w codziennym samochodzie".

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym samochodzie